Menadżer Back Office

Miejsce pracy: Białystok, Warszawa, Wrocław / praca hybrydowa

NA CZYM BĘDĄ POLEGAĆ TWOJE ZADANIA:

  • zarządzanie Zespołem Onboarding’u klientów i portfeli PI:
    • wsparcie Globalnego Back Office w działaniach onboardingowych
    • koordynacja z Globalnym Back Office w celu zapewnienia integracji technicznej klientów (onboarding jest przeprowadzany za zasadzie projektu, a wykonanie integracji technicznej jest wspierane przez IT)
    • zarządzanie komunikacją dotyczącą złożonych tematów onboardingowych lub integracyjnych z Klientami we współpracy z zespołem CMS
  • zarządzanie działaniami Zespołu Wsparcia danych:
    • wsparcie Globalnego Back Office w zakresie rejestracji danych i czynności związanych z wprowadzaniem spraw
    • nadzorowanie działań związanych z zarządzaniem dokumentami, m.in. digitalizacja przychodzących dokumentów, dostarczenie ich do odpowiednich działów oraz archiwizacja dokumentów fizycznych
  • wsparcie działań Zespołu Rachunkowości operacyjnej:
    • współpraca z Globalnym Back Office w zakresie obsługi płatności oraz zarządzania kosztami i opłatami
    • zarządzanie pozostałymi zadaniami z obszaru rachunkowości operacyjnej

APLIKUJ, JEŚLI POSIADASZ:

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 8 lat doświadczenia zawodowego, w tym min. 4 lata zarządzania zespołem
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 lub wyższym
  • poczucie odpowiedzialności oraz dojrzałość biznesową
  • umiejętności zarządzania zespołem i czasem własnym
  • wiedza w obszarach wsparcia operacyjnego, onboardingu klientów, zarządzania relacjami i rachunkowości operacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • otwartość do nauki.

Co oferujemy?

Oraz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy w systemie home office,
  • możliwość rozwoju umiejętności przy realizowaniu projektów lokalnych i globalnych ,
  • ambitne i rozwojowe stanowisko ,
  • wysoce zmotywowanych i wykwalifikowanych współpracowników.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana?

Czekamy na Twoje zgłoszenie: Rekrutacja.pl@intrum.com

Zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydatów do pracy w Intrum.