Menadżer ds. Jakości, Compliance i Ryzyka Operacyjnego

Miejsce pracy: Warszawa / praca hybrydowa

NA CZYM BĘDĄ POLEGAĆ TWOJE ZADANIA:

  • zarządzanie obszarem reklamacji z zapewnieniem przestrzegania lokalnych zasad windykacji i otoczenia prawnego
  • koordynacja działań z Zespołem Compliance
  • zarządzanie certyfikacjami we współpracy z Biurem COO
  • monitorowanie i zapewnianie jakości działań operacyjnych zarówno we Front Office, jak i Back Office
  • monitorowanie ryzyk operacyjnych i wdrażania działań mitygujących
  • nadzór nad pracą Zespołu ds. Jakości, Compliance i Ryzyka Operacyjnego

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 lub wyższym
  • poczucie odpowiedzialności oraz dojrzałość biznesową, jesteś osobą dokładną
  • umiejętności zarządzania zespołem i czasem własnym
  • doświadczenie z zakresu Compliance, rozpatrywania reklamacji i zarządzania ryzykiem operacyjnym będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • otwartość do nauki.

CO OFERUJEMY:

Oraz:

  • możliwość rozwoju umiejętności przy realizowaniu projektów lokalnych i globalnych
  • ambitne i rozwojowe stanowisko
  • wysoce zmotywowanych i wykwalifikowanych współpracowników.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana?

Czekamy na Twoje zgłoszenie: Rekrutacja.pl@intrum.com

Koniecznie zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydatów do pracy w Intrum.