Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Operacyjnego

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry/Katowice

Na czym będą polegać Twoje zadania:

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • prowadzenie dokumentacji biurowej
  • archiwizacja dokumentacji
  • kompletowanie dokumentacji do pism procesowych
  • prowadzenie akt sądowych, egzekucyjnych, upadłościowych i innych
  • kontakt z sądami, syndykami oraz komornikami
  • bieżące wykonywaniem czynności administracyjnych dotyczących Departamentu Zarządzania Wierzytelnościami Zabezpieczonymi
  • współpraca operacyjna z innymi zespołami w firmie

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie minimum średnie
  • bardzo dobra znajomości obsługi komputera (MS Office, Excel)
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • dbałość o poprawność i terminowość realizowanych zadań
  • skrupulatność, dokładność, samodzielność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w kancelarii adwokackiej
  • ukończone studia na kierunku administracji (lub nadal jesteś studentem)
  • znajomość języka angielskiego

Co oferujemy?

Oraz:

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (z możliwością dłuższej współpracy)
  • możliwość rozwoju i zbudowania ścieżki rozwoju razem z Intrum
  • elastyczne godziny pracy 7-17
  • atrakcyjne benefity: prywatną opiekę medyczną, dostęp do systemu myBenefit, ubezpieczenie grupowe
  •  pracę w komfortowych warunkach i przyjaznym otoczeniu (w nowowczesnym biurze)

Jesteś zainteresowany/zainteresowana?

Czekamy na Twoje zgłoszenie: Rekrutacja.pl@intrum.com

Zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydatów do pracy w Intrum.