Poznaj nas

Praca w Intrum oznacza pracę w firmie, której zależy na tym, aby pomagać ludziom. Jako firma zatrudniająca ponad 10 000 pracowników w 24 krajach z pozycją niekwestionowanego światowego dostawcy usług zarządzania wierzytelnościami, zawsze szukamy nowych talentów.

W globalnym świecie zarządzania wierzytelnościami zmiany następują jedna po drugiej – my zaś zamierzamy dążyć do tego, aby uczestniczyć w kształtowaniu rozwiązań jutra. Uważnie obserwując rynek i dostosowując się do zewnętrznych zmian, nieustannie udoskonalamy nasze usługi, aby sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów i partnerów biznesowych. W Intrum nie zadowalają nas rozwiązania, które działają – poszukujemy rozwiązań, które ułatwiają życie. Jeśli jesteś osobą, która dostrzega w wyzwaniach możliwości, być może to Ciebie właśnie szukamy.

Jesteśmy europejskim liderem w dziedzinie usług zarządzania wierzytelnościami z korzeniami skandynawskimi, co oznacza, że oczekujemy od samych siebie spełniania wysokich standardów, a nasze wartości wyznaczają kierunek tego, jak prowadzimy działalność i jak współpracujemy.

Rozwijaj z nami swój potencjał

Interesują Cię innowacje, nowe sposoby myślenia, budowanie nowych rynków i opracowywanie rozwiązań zarządzania wierzytelnościami nowej generacji? Jesteś ukierunkowany na działanie i zaangażowany w osiąganie wyników? Zależy Ci na samodoskonaleniu, aby być lepszym i szybszym od innych w naszej branży? Intrum daje wiele okazji do rozwoju kariery zawodowej.

Każdego dnia robimy coś, co ma znaczenie

  • Dla społeczeństwa – wytyczamy drogę zdrowej gospodarki. Sprawiamy, że biznes staje się prostszy, a handel – bezproblemowy, bezpieczny i sprawiedliwy. Wykonując naszą pracę, przyczyniamy się do tworzenia miejsc pracy, zwiększania rentowności i prawidłowego działania gospodarki.
  • Dla naszej branży – jako lider branży podejmujemy działania mające na celu zwiększenie świadomości na tematy związane z zarządzaniem finansami w oparciu o zdrowy rozsądek. Dodatkowo bierzemy czynny aktywny udział w pracach komisji i grup roboczych, które mają wpływ na regulacje branży zarządzania wierzytelnościami.
  • Dla jednostek – za każdą decyzją biznesową i każdą fakturą stoi dana jednostka. Dzięki naszemu zaangażowaniu każdego dnia troszczymy się o naszych klientów.
  • Dla Ciebie – poszukujemy pracowników ukierunkowanych na osiąganie wyników. Twoje ambicje i osiągnięcia przyczynią się do rozwoju Twojej kariery. Będziesz miał możliwość wykorzystać swoje doświadczenie i pomysły w praktyce, zdobywając wiedzę i rozwijając nowe umiejętności.