Specjalista ds. Prawnych

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry/Katowice / praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie pozwów oraz innych pism procesowych w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych, upadłościowych i restrukturyzacyjnych
  • sporządzanie opinii prawnych, nadzór nad powierzoną dokumentacją
  • realizowanie innych bieżących zleceń prawnych dla Klienta
  • udział w rozprawach, posiedzeniach
  • badanie prawne portfeli w ramach procesu due diligence
  • bieżące kontakty z sądami i organami egzekucyjnymi
  • terminowe i prawidłowe realizowanie zadań służbowych i poleceń przełożonego

Czego oczekujemy?

  • wykształcenie wyższe prawnicze (mile widziany aplikant adwokacki/radcowski)
  • dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, gospodarczego oraz ksiąg wieczystych
  • chęć rozwoju i nabywania nowych kompetencji
  • samodzielność w działaniu
  • analityczne myślenie
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • zaangażowanie i wysokie umiejętności interpersonalne
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze wierzytelności zabezpieczonych hipotecznie
  • znajomość przepisów prawa upadłościowego

Co oferujemy?

Oraz:

  • umowa na zastępstwo w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • możliwość pracy zdalnej lub praca w komfortowym biurze (obecnie Tarnowskie Góry, od 01.07.2022 w Katowicach)
  • pracę pełną ciekawych wyzwań
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • przyjazną atmosferę pracy

Jesteś zainteresowany/zainteresowana?

Czekamy na Twoje zgłoszenie: Rekrutacja.pl@intrum.com

Zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydatów do pracy w Intrum.