Specjalista ds. ryzyka

Warszawa / praca hybrydowa

Intrum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych w Polsce zarządza dwoma sekurytyzacyjnymi funduszami inwestycyjnymi i wchodzi w skład międzynarodowej grupy Intrum. Towarzystwo jest członkiem Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami.

W związku z rozwojem naszej organizacji i ambitnymi planami na przyszłość, chcemy zatrudnić osobę na stanowisko: Risk Manager

Na czym będą polegać Twoje zadania:

  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji wewnętrznej dotyczącej systemu zarządzania ryzykiem,
  • zapewnienie zgodności działania zarządzanych przez Towarzystwo funduszy z ustalonym w Karcie Profilu Ryzyka systemem limitów ryzyka,
  • przedstawianie Zarządowi oraz Radzie Nadzorczej raportów dotyczących systemu zarządzania ryzykiem,
  • przeprowadzanie testów warunków skrajnych,
  • budowanie kultury zarządzania ryzykiem w Towarzystwie,
  • przygotowywanie analiz na potrzeby zarządzania ryzykiem w Towarzystwie.

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe, z preferowanymi kierunkami: ekonomia, finanse lub rachunkowość,
  • znajomość regulacji prawnych regulujących zarządzanie ryzykiem w towarzystwach funduszy inwestycyjnych,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excela),
  • analityczne myślenie,
  • samodzielność w działaniu,
  • zaangażowanie i wysokie umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność komunikacji w języku angielskim na poziomie B2-C1

Nie wymagane ale mile widziane będą również:

  • doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem w towarzystwie funduszy inwestycyjnych, banku lub domu maklerskim,

CO OFERUJEMY:

Oraz:

  • stabilną pacę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o międzynarodowym zasięgu,
  • perspektywy rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji o uznanej pozycji,
  • hybrydowy model pracy,
  • pracę w komfortowych warunkach i przyjaznym otoczeniu,
  • dobrą atmosferę w pracy.

Jesteś zainteresowany/zainteresowana?

Czekamy na Twoje zgłoszenie: Rekrutacja.pl@intrum.com

Koniecznie zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydatów do pracy w Intrum.