Cel, misja i wizja

Jako niekwestionowany lider rynku wyznaczamy drogę ku zdrowej gospodarce.

Cel

Wyznaczamy drogę ku zdrowej gospodarce

W podlegającej globalizacji gospodarce atutem naszej firmy  jest to, że działamy na 24 europejskich rynkach. Mamy doświadczenie we wszystkich obszarach poczynając od lokalnych przepisów i zasad, aż po normy branżowe. Nasza globalna oferta w połączeniu z wiedzą o lokalnych zwyczajach pozwala nam zrozumieć sytuację oraz specyfikę działania naszych partnerów biznesowych i klientów. Dzięki naszej wzajemnie uzupełniającej się sieci 160 partnerów nasze usługi są dostępne na całym świecie.

Przecieramy szlaki wiodące do zdrowej gospodarki – dla jednostek, firm i całego społeczeństwa. Wiemy, że otrzymywanie terminowych płatności przez firmy i organizacje pozwala im na dalszy wzrost i rozwój. Pamiętamy także, że zdrowa gospodarka to podstawa dobrej jakości życia ludzi i możliwości realizacji planów i celów. Dzięki oferowanym przez nas usługom firmy tworzą nowe miejsca pracy oraz  rozwijają swój biznes.

 

Misja

Pomagamy firmom w rozwoju, dbając o ich klientów

W swojej ofercie posiadamy rozwiązania płatnicze, usługi kredytowe i windykacyjne, dzięki którym pomagamy firmom otrzymać należną zapłatę za sprzedane towary i wykonane usługi. Obecnie pomagamy 80 000 firm rozwijać ich biznes jednocześnie dbając o ich klientów. Celem Intrum jest stworzenie wspólnej wartości dla środowiska biznesowego i społeczeństwa. Wiemy, że wszyscy odnoszą korzyść, gdy przedsiębiorstwa terminowo otrzymują płatności, a obywatele pozbywają się zadłużenia. Jako firma chcemy wnieść trwały wkład w proces tworzenia zdrowej gospodarki. Jesteśmy godnym partnerem dla podmiotów handlowych i rządowych.

Posiadamy swoje placówki w 24 krajach w Europie. Dzięki rozległej sieci partnerów możemy pomagać zarówno dużym, średnim jak i małym przedsiębiorstwom oraz organizacjom na całym świecie. Opinie klientów pozwalają nam zrozumieć różne osoby, perspektywy i sytuacje. Zawsze traktujemy innych uprzejmie i z szacunkiem. Dotyczy to naszych partnerów biznesowych i ich klientów, a także naszych pracowników. Wyzwane przez nas wartości pomagają nam zbudować i utrzymać długotrwałe relacje z naszymi klientami oparte na zaufaniu.

Intrum powstało w 2017 r. w wyniku połączenia dwóch spółek – Intrum Justitia i Lindorff. Jako jedna firma oferujemy inteligentne i wydajne procesy oraz wysokiej jakości usługi. Dzięki swojemu doświadczeniu i światowemu zasięgowi jesteśmy niekwestionowanym liderem rynku.

 

Wizja

Jesteśmy godni zaufania i szanowani przez wszystkich, którzy oferują kredyty i korzystają z nich

Mamy świadomość, że pozycja lidera wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Właśnie dlatego nieustannie wyznaczamy nowe wzorce dla innych przedsiębiorstw działających w naszej branży. Zdajemy sobie sprawę, że nasza działalność wymaga utrzymania zaufania naszych partnerów biznesowych i klientów. W Intrum wykraczamy poza podstawowe wymogi, a nasza tradycja etycznego postępowania leży u podstaw tego, kim jesteśmy i co robimy. Staramy się spełniać najwyższe standardy we wszystkim i łączymy to  z solidnym profesjonalizmem i odpowiedzialnością za nasze działania.

Chcemy, aby naszą firmę darzył zaufaniem i szacunkiem każdy, kto daje i otrzymuje kredyt. Właśnie dlatego tworzymy wspólne wartości dla jednostek, firm i społeczeństwa poprzez dostarczanie rozwiązań, które pozwalają firmom się rozwijać, a  klientom wyjść z zadłużenia. Zmiany to nieodłączna część naszego świata. W Intrum dokładamy wszelkich starań, aby codziennie być odrobinę lepszym niż wczoraj. Rozwijamy się jako jednostki i zespoły, w ten sposób kształtując przyszłość naszej firmy.