Monitoring płatności

Bezpieczeństwo Twojej firmy zależy od stabilności finansowej Twoich Klientów.

Monitoring płatności

Monitoring płatności pomaga naszym Klientom unikać problemów zanim jeszcze one powstaną.

Nasze działania sprowadzają się do przypominania o nadchodzącym lub mijającym terminie płatności. Wpływa to mobilizująco na płatników i zmniejsza ryzyko występowania przeterminowanych należności. Dodatkowo, jako wartość dodana, usługa ta pozwala weryfikować poprawność danych teleadresowych płatników.

  • Doświadczenie w analizie wzorców i zachowań płatniczych
  • Techniki monitorowania płatności, które zmniejszają ryzyko dla firmy z tytułu zalegających ze spłatą klientów

 

Skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest Intrum Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 48, 02-672 Warszawa. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na uzupełniony formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami jego strony internetowej, którzy skorzystali z formularza kontaktowego (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Twoje dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do skontaktowania się z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do skontaktowania się z Tobą przez Intrum. Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.