Natychmiastowy zwrot podatku VAT dla firm transportowych

Intrum za pośrednictwem Intrum Oy, oferuje Państwu zwrot podatku VAT zapłaconego w UE oraz na Islandii, w Norwegii i Szwajcarii.

Natychmiastowy zwrot podatku VAT dla firm transportowych

Zwrot podatku VAT od wydatków na paliwo następuje w terminie 14 dni od daty dostarczenia do Intrum Justitia Państwa faktury paliwowej.

Razem z Intrum Justitia możecie Państwo otrzymać zwrot zagranicznego podatku VAT z 25 krajów: Austria, Belgia, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Holandia, Islandia, Irlandia, Luxemburg, Monaco, Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania, Hiszpania, Szwajcaria, Łotwa, Litwa,  Bułgaria, Czechy, Portugalia, Słowacja, Słowenia,  Rumunia.

Jeżeli posiadacie Państwo zagraniczne FAKTURY za paliwo, zawierające podatek VAT (faktury w kwocie brutto) i jeżeli chcecie Państwo otrzymywać natychmiastowe płatności podatku VAT prosimy o kontakt z Pawłem Andrzejewskim  który spotka się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie oraz miejscu celem dokładnego wyjaśnienia zasad współpracy oraz załatwienia wszystkich formalności (max. godzinne spotkanie).

 

Skontaktuj się z nami