Wspieramy osoby zadłużone przez cały czas, aż do momentu spłaty zadłużenia

Może być trudno podjąć jakiekolwiek działania, gdy finanse wymknęły się spod kontroli. Wiele osób boi się lub wstydzi, że nie może spłacić swoich długów. Chowają głowę w piasek i mają nadzieję, że problem sam zniknie.

Nie musi tak być.

W Intrum rozumiemy, że opóźnienia w płatnościach się zdarzają. Jesteśmy po to, by pomóc osobom zadłużonym odzyskać kontrolę nad finansami. W 2022 r. pomogliśmy 4,4 mln konsumentów w Europie uwolnić się od długów i możemy pomóc również Tobie.

Opóźnienia w płatnościach zdarzają się z wielu powodów – od zapomnienia zapłaty  rachunku po zmieniające życie wydarzenia, takie jak żałoba lub utrata pracy. Każdego dnia rozmawiamy z około 250 000 osób w całej Europie, w różnej sytuacji finansowej i z różnym stopniem zadłużenia. Współpracujemy z nimi, aby znaleźć rozwiązania i pomóc im wrócić na właściwe tory.

Jesteśmy dumni z naszego etycznego podejścia do windykacji. Oznacza to, że wysłuchujemy każdą osobę, z którą się kontaktujemy i pomagamy znaleźć rozwiązanie, niezależnie od przyczyny zadłużenia.

Jesteśmy dla Ciebie, na każdym kroku.

Wysłuchano mnie. Nie byłem numerem, byłem osobą. Wspierano mnie przez cały czas. Niezwykle wyrozumiały zespół, który sprawia, że długi wydają się mniej kłopotliwe. Czułem się doceniony i zrozumiany. Ta firma rozumie, że w życiu zdarzają się różne, trudne sytuacje.
oto, co mają do powiedzenia nasi klienci końcowi.