Praca w Intrum: rozwiń swoją karierę

Aplikuj o pracę u nas!

Nasza działalność polega na pomaganiu innym. Pomagamy zadłużonym konsumentom wyjść z trudnej sytuacji finansowej. Pomagamy firmom uzyskać zapłatę za oferowane towary i usługi, dzięki czemu mogą się rozwijać, zatrudniać kolejnych pracowników i prosperować. Zatrudniając ponad 10 000 pracowników w 25 krajach i będąc wiodącym na rynku międzynarodowym dostawcą usług windykacyjnych, zawsze szukamy nowych talentów.

Praca dla nas oznacza pracę z najlepszymi ludźmi, najciekawszymi klientami, innowacjami rynkowymi i najwyższymi standardami etycznymi. Oznacza również pracę w wysoce międzynarodowym środowisku i współpracę z kolegami w 24 krajach w Europie i Ameryce Łacińskiej.

 

Growing by making a difference!

“Zawsze szukamy najlepszych ludzi, którzy będą budować nasz zespół”

Iwona Żurawska, HR Director Market Poland

Next Generation Program: zgłoś się już teraz do naszego programu dla absolwentów na 2023 r.

Czy chcesz pracy, która ma znaczenie? Szukamy przyszłych liderów i analityków, którzy będą napędzać nasz biznes i branżę. Nasz 12-miesięczny międzynarodowy program dla absolwentów da Ci możliwość rozwijania swoich umiejętności i budowania satysfakcjonującej kariery.

Aplikuj do Intrum!

Praca, która ma znaczenie

Nasza działalność polega na pomaganiu innym. To nadaje pracy w Intrum głębszy sens.

Wspierająca kultura

Nasza kultura jest przyjazna, ale i pełna wyzwań, wymagająca, ale i wspierająca. Pracuj w firmie, której pracownicy są zaangażowani i postępują etycznie.

Szansa na rozwój

Mamy wiele możliwości rozwoju, pracy w wielu specjalizacjach i pracy, zarówno w kraju, jak i w całej Europie.

Wartości Intrum kierują naszą działalnością

Empathy
Ethics
Dedication
Solutions