Usługa dotycząca przypominania o płatnościach

Dzięki naszemu głębokiemu zrozumieniu wzorców zachowań i trendów płatniczych wśród konsumentów, możemy dopasować częstotliwość przypomnień o płatnościach indywidualnie do każdego z Twoich klientów.

Indywidualnie dopasowane przypomnienia

Szybsze płatności

Siła znanej marki

Spójna i terminowa komunikacja


Najczęściej zadawane pytania

FAQ - Usługa dotycząca przypominania o płatnościach | Intrum

Dlaczego warto skorzystać z usług przypominania Intrum?

Są klienci, którzy zapomnieli zapłacić rachunki lub postanowili wstrzymać się z płatnością. Niezależnie od przyczyny, usługa przypominania Intrum pokazuje, że korzystasz z usług eksperta w dziedzinie zarządzania wierzytelnościami, co pokazuje Twoim klientom, że traktujesz płatności poważnie. Jeśli masz problemy z klientami niepłacącymi na czas, nasze empatyczne i stanowcze podejście do przypomnień może być wszystkim, co jest potrzebne, aby zabezpieczyć płatności dla Twojej firmy.

Czy usługa przypominania od Intrum wpłynie na moje relacje z klientami?

Intrum specjalizuje się w pracy zadłużonymi firmami i konsumentami, w celu zabezpieczenia płatności dla swoich klientów w sposób empatyczny i profesjonalny. Ponieważ zarządzanie wierzytelnościami jest naszym jedynym celem, często możemy zapewnić lepsze doświadczenie w zakresie technologii i metod płatności, jak również postępowania z wrażliwymi klientami. Gwarantujemy, że Twoi klienci są dobrze traktowani i mają pozytywne doświadczenia, dzięki czemu możesz ich zatrzymać na dłużej.

Co, jeśli korzystam usługi dot. przypominania, ale moi klienci nadal nie chcą płacić?

Wielu klientów szybko zapłaci po otrzymaniu przypomnienia od Intrum lub przynajmniej skontaktuje się z nami, aby omówić swoje możliwości, jeśli mają problemy z płatnością. Dla tych, którzy nie odpowiedzą, istnieją inne sposoby, które mogą pomóc w zabezpieczeniu płatności, np. windykacja telefoniczna.

Rozpocznij procedurę zostania naszym klientem

Wytyczamy drogę do dobrze prosperującego biznesu