Pomagamy firmom rozwijać się, dbając o ich klientów

Dlaczego warto wybrać Intrum?

Dostawca kompleksowych usług


Dbamy o Twoich klientów


Międzynarodowy zasięg


Wiodąca wiedza branżowa


Kiedy my dbamy o odzyskiwanie wierzytelności, Ty możesz zadbać o rozwój swojej działalności

 • 1

  Windykacja polubowna. Sukces firmy zależy od przewidywalnych przepływów pieniężnych i dobrych relacji z kontrahentami. Wiemy jak ważne jest ich utrzymanie, dlatego gdy Twoi klienci nie płacą na czas, Intrum odzyska należności bez narażania tych relacji.

 • 2

  Windykacja sądowa. Jeżeli dłużnik nie wykorzysta etapu polubownego do spłaty zadłużenia to wierzyciel może skierować sprawę do sądu w celu uzyskania wyroku sądowego lub nakazu zapłaty, który zaopatrzony w klauzulę wykonalności jest podstawą do skierowania sprawy do komornika.

 • 3

  Windykacja terenowa. Jest stosowana w przypadku braku możliwości nawiązania kontaktu korespondencyjnego lub mailowego z dłużnikiem. Usługa ta w praktyce polega na osobistej wizycie pracownika terenowego Intrum pod adresem, który dłużnik wskazał jako swoją siedzibę lub który wydaje się być adresem przebywania dłużnika.

 • 4

  Windykacja międzynarodowa. Gdy firma ma klientów na całym świecie, otrzymywanie należności na czas może być utrudnione. Intrum zapewnia globalny zasięg tam, gdzie tego potrzebujesz, kiedy prowadzisz działalność za granicą. Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujecie i kiedy nas potrzebujecie.


Rozpocznij procedurę zostania naszym klientem

Wytyczamy drogę do dobrze prosperującego biznesu