Partner wierzycieli na rynku NPL

Do obsługi każdej wierzytelności podchodzimy indywidualnie, ponieważ jesteśmy świadomi historii i wartości nieruchomości, którymi się zajmujemy. Co więcej, potrafimy odnaleźć tę wartość tam, gdzie nie dostrzegają jej konkurencyjne podmioty z naszej branży. W naszej pracy wykorzystujemy narzędzia z obszaru polubownego odzyskiwania należności, zarówno, sprzedając nieruchomości z wolnej ręki, jak i znajdując inwestorów na wierzytelności. Swobodnie korzystamy z procedury upadłościowej. W razie braku możliwości skorzystania z polubownej ścieżki rozstrzygania spraw, przeprowadzamy standardowe postępowania egzekucyjne.

Poprawa przepływu gotówki

Indywidualne plany płatności dla klientów

Redukcja strat finansowych

Uwolnienie zasobów firmy


“Jesteśmy świadomi faktu, że odzyskanie należności, dochodzenie swoich praw może być długoletnim procesem, ale nasze kompetencje pozwalają nam działać efektywnie i szybciej niż konkurencja.”

Przemysław Miłkowski, Operations Director Market Poland

Nasz zespół

 • 1

  Najwyższy poziom wiedzy eksperckiej w obszarze wierzytelności zabezpieczonych hipotecznie

 • 2

  Posiadamy unikatowe know-how oraz bogate doświadczenie na rynku NPL.

 • 3

  Jesteśmy pożądanym partnerem biznesowym przez banki

 • 4

  Wiemy, jak odpowiadać na potrzeby klientów.

Nasze wartości

Wierzymy w etyczną windykację. Działamy w oparciu o nasze wartości: Empathy i Ethics, co oznacza, że do kontaktów z zadłużonymi podmiotami podchodzimy z empatią i wyrozumiałością. Dwie kolejne wartości Intrum – Dedication i Solutions oznaczają, że dla naszych Klientów poszukujemy zawsze najlepszych opcji i skupiamy się nie na problemach, a na wynajdywaniu rozwiązań, które zadowolą wszystkie strony.

Intrum to najlepszy adres

Pomagamy w wykupie od banków nieruchomości będących zabezpieczeniem niespłaconego kredytu. Bierzemy na siebie kontakt z zadłużonymi podmiotami. Wspieramy naszych Klientów przez cały proces nabywania interesujących ich nieruchomości na atrakcyjnych warunkach finansowych.

Atrakcyjne inwestycje

Posiadamy doświadczenie pracy w środowisku bankowym. Doskonale znamy procesy decyzyjne banków działających na rynku polskim. Potrafimy dla naszych Klientów wynegocjować jak najlepsze warunki.

“Wyznaczamy drogę ku zdrowej gospodarce, pozwalając na ponowne wykorzystanie nieruchomości w biznesie, odprowadzanie podatków lokalnych, rozwój działalności naszych Klientów.”

Krzysztof Krauze, Managing Director Market Poland

Szukasz nieruchomości?

Nieruchomości Intrum na sprzedaż znajdziesz tutaj.