Growing by making a difference

Growing by making a difference

Intrum to środowisko możliwości i szans, gdzie jesteś zachęcany/-a, inspirowany/-a i wspierany/-a do tego, aby się rozwijać – we wszystkich wymiarach. Twój rozwój osobisty i zawodowy napędza zarówno nasz cel, jak i naszą branżę.

To, co robimy w Intrum, ma znaczenie. Dla społeczeństwa, dla gospodarki, dla przyszłości. Niezależnie od roli, jaką pełnisz, będziesz mieć swój wkład w firmę kierującą się wartościami, z silnym, zrównoważonym i potrzebnym celem. Celem z jasnymi i bezpośrednimi korzyściami dla nas wszystkich.

Nieograniczone możliwości rozwoju

Jako lider rynku musimy iść zawsze do przodu. Dlatego w naszej firmie panuje kultura ciągłego uczenia się - niekończący się rozwój osobisty i zawodowy, samodzielne kierowanie własną karierą, do którego nie tylko zachęcamy, ale które również aktywnie wspieramy.

Niezależnie od tego, jaką rolę pełnisz w Intrum, będziesz otoczony/-a przez stymulujące możliwości rozwijania nowych sił, odkrywania różnych wyzwań, wpływania na swoją przyszłość i pomagania innym w korzystaniu z Twojego doświadczenia. Z największymi ambicjami, najbardziej potrzebnym celem społecznym i postępową technologią, aby go urzeczywistnić, Intrum jest miejscem, w którym możesz wyznaczyć – i co najważniejsze osiągnąć – swoje najśmielsze, największe cele. Niezależnie od tego, jak bardzo będą one ewoluować.

Zrównoważony i konieczny cel

Każdy z nas w Intrum odgrywa znaczącą rolę w wyznaczaniu drogi ku zdrowej gospodarce. Pomagając codziennie konsumentom w wyjściu z problemów finansowych w etyczny i empatyczny sposób, pomagamy naszym klientom uzyskać wynagrodzenie za oferowane towary i usługi. To pomaga firmom rozwijać się, a to z kolei tworzy zdrową gospodarkę, z której korzysta całe społeczeństwo.

Ta prosta, ale istotna misja napędza wszystko, co robimy, inspiruje każdą naszą decyzję i motywuje każde nasze działanie. Jasność dotycząca tego, dlaczego wszyscy robimy to, co robimy, jednoczy nas i napędza. Przynosi satysfakcję i poczucie spełnienia każdego dnia; we wszystkim, co robimy, jest cel.

Prawdziwie globalny sposób myślenia

Intrum jest firmą globalną i liderem rynku na poziomie międzynarodowym. Nasza wielkość i wpływy to nie tylko stabilność, bezpieczeństwo i szacunek w branży. Otwiera również niesamowite możliwości: od współpracy i ogromnie zróżnicowanych międzynarodowych ścieżek kariery, po przełomowe innowacje i wyznaczanie światowych standardów. Dzięki nieustannej wymianie wiedzy, doświadczeń i spostrzeżeń, nasza globalna siła i związana z nią różnorodność wzbogaca wszystkie nasze codzienne działania.

Wspierająca, otwarta kultura, oparta na wartościach

Ethics. Dedication. Solutions. Empathy. Nasze wartości to nie tylko słowa wiszące w naszych recepcjach. One kierują nami na co dzień. To one sprawiają, że nasza kultura jest otwarta, inspirująca, wspierającą i bogata w różnorodne perspektywy. To dlatego Intrum jest naturalnym miejscem dla ludzi gotowych na zmiany.