Windykacja należności

Pomoc w uzyskaniu zapłaty

Jakiej usługi windykacyjnej potrzebujesz?

Wspieramy rozwój firm poprzez usprawnianie przepływów finansowych.

Obsługa wierzytelności

Wierzymy, że bez względu na to, czy reprezentujesz dużą firmę z branży telekomunikacyjnej, finansowej, użyteczności publicznej, czy też prowadzisz jednoosobową działalność, powinieneś skupić się na tym, co robisz najlepiej, zamiast poświęcać czas na odzyskiwanie należności. Intrum zrobi to za Ciebie, a Ty będziesz mógł skoncentrować się na budowaniu swojej firmy i jej przyszłości.

Czytaj więcej › Obsługa wierzytelności

Usprawniona globalna usługa windykacji

Międzynarodowe Centrum Windykacyjne

Czy Twoja firma zmaga się z zarządzaniem działaniami windykacyjnymi w wielu krajach? Teraz możesz mieć jednego partnera w windykacji we wszystkich jurysdykcjach.

Czytaj więcej › Międzynarodowe Centrum Windykacyjne

Windykacja - gdziekolwiek i kiedykolwiek

Międzynarodowe odzyskiwanie należności

Kiedy masz klientów w różnych krajach, otrzymanie zapłaty na czas może być trudne. Działając w 25 lokalizacjach i globalną sieć partnerów, możemy pomóc.

Czytaj więcej › Międzynarodowe odzyskiwanie należności

Najczęściej zadawane pytania

FAQ -Windykacja należności | Intrum

Dlaczego warto zlecić odzyskiwanie należności firmie zewnętrznej?

Bez względu na to, czy jesteś małą firmą, czy dużym przedsiębiorstwem z branży telekomunikacyjnej, finansowej, itp., wierzymy, że powinieneś skupić się na tym, co robisz najlepiej, nie martwiąc się o otrzymanie zapłaty. Poprzez zarządzanie opóźnionymi płatnościami sumiennie i sprawiedliwie, Intrum pomoże Ci uzyskać zapłatę szybciej, pozostawiając Ci przestrzeń na rozwijanie Twojego biznesu.

Czy Intrum będzie w kontaktach korzystać z nazwy mojej marki?

To zależy od Ciebie. Niektórzy klienci wolą korzystać z naszej zaufanej i znanej nazwy, inni jednak wolą podejście typu "white label". W takim przypadku będziemy kontaktować się z Twoimi klientami używając nazwy Twojej marki. Tak czy inaczej, będziesz miał tę samą doskonałą obsługę i dostęp do naszej technologii, danych i analiz.

Gdzie mogę uzyskać więcej informacji?

Intrum pracuje z klientami na różne sposoby w zależności od ich potrzeb i wymagań, także niezależnie od skali prowadzenia biznesu przez naszych klientów. Mamy szeroki zakres usług i wieloletnie doświadczenie. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak możemy Ci pomóc, skontaktuj się z nami.

Dlaczego warto wybrać Intrum?

Globalny zasięg naszej marki, najlepszy w swojej klasie monitoring płatności i zarządzanie płatnościami, wysokiej jakości obsługa klienta końcowego, korzystanie z wielu rozwiązań prawnych.

Jak będą się czuli moi klienci?

Intrum podchodzi do windykacji w sposób etyczny, pracując z osobami i firmami w celu ustalenia przystępnych i trwałych dla nich harmonogramów płatności. Pomagamy naszym klientom rozwijać się poprzez dbanie o ich klientów, więc możesz być pewien, że te ważne relacje są w bezpiecznych rękach.

Dlaczego warto wybrać Intrum?

Globalny zasięg


Najlepszy w swojej klasie monitoring płatności


Wysokiej jakości obsługa klienta końcowego


Korzystanie z wielu rozwiązań prawnych


Rozpocznij procedurę zostania naszym klientem

Wytyczamy drogę do dobrze prosperującego biznesu


Więcej informacji: