Zapewnienie najlepszej podróży konsumenta

W Intrum rozumiemy wyzwania, przed którymi stają osoby zadłużone i wiemy, jak im pomóc. Każdego dnia rozmawiamy z około 250 000 konsumentów, starając się zrozumieć ich sytuację finansową i zorganizować płatności, aby mogli uwolnić się od zmartwień związanych z zadłużeniem.

Etyczna windykacja w połączeniu z inwestycjami w dane, narzędzia i technologię oznaczają, że możemy oferować naszym klientom końcowym nowoczesne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb, a nie stosować podejście „jeden produkt dla wszystkich".

Dokładamy wszelkich starań, aby zrozumieć potrzeby poszczególnych konsumentów, z którymi się kontaktujemy. Naszym celem jest pomóc zadłużonym jednostkom zrozumieć ich sytuację finansową, odzyskać kontrolę, dokonać płatności i ruszyć dalej ze swoim życiem.

Niesamowicie wyrozumiały zespół, dzięki któremu długi wydają się mniej zniechęcające
klient z UK, listopad 2021 r.

Korzystając z różnych narzędzi, od grup fokusowych klientów końcowych po ankiety dla konsumentów realizowane w czasie rzeczywistym i niezależną ocenę, zapewniamy naszym klientom końcowym pozytywne doświadczenia w tym, co może być dla nich szczególnie trudne.

Segmentacja klientów końcowych – dostarczanie indywidualnych usług

Nasza segmentacja różnicuje klientów końcowych, dzięki czemu wiemy, jakie rodzaje komunikacji i usług preferują. Wykorzystujemy nasze doświadczenie i bogactwo danych, aby dostosować nasze usługi i podejście do konkretnej zadłużonej osoby. Ich sytuacje znacznie się różnią. Przykładowo:

Osoba, która otrzymuje pojedyncze powiadomienie o windykacji, chce szybko zapłacić i nie chce wchodzić w interakcję z doradcą, wymaga szybkich i intuicyjnych opcji płatności cyfrowych, aby mogła zapłacić swój dług i ruszyć dalej ze swoim dniem. W tym przypadku konsument może łatwo zalogować się do naszego portalu internetowego, aby przejrzeć swoje konto i dokonać płatności.

Z drugiej strony, osoba z dużymi problemami finansowymi, która jest zdesperowana, aby poprawić swoją sytuację, musi czuć się zrozumiana i być w stanie pracować nad swoimi opcjami z zaangażowanym i doświadczonym członkiem zespołu. Mamy specjalnie wyszkolonych doradców, którzy pracują z konsumentami, aby znaleźć najlepszą drogę do przyszłości wolnej od długów.

Jest zrozumiałe, że osoby zadłużone doświadczają wielu emocji, a czasem frustracji związanych z długami. W Intrum musimy zaspokoić ich praktyczne i emocjonalne potrzeby. Każdy klient końcowy otrzymuje komunikację i usługi dostosowane do jego zachowania, celów, umiejętności, postawy i środowiska, w którym żyje.

Wykorzystujemy nasze doświadczenie, aby zagwarantować, że konsumenci czują się wysłuchani i zrozumiani, jak również podejmujemy kroki, aby pomóc im poradzić sobie
z długami – takie jak przyjęcie płatności, stworzenie planu płatności, odroczenie płatności lub udzielenie dalszych informacji.

Bardzo wyrozumiali. Słuchali tego co mówię i nie popędzali mnie. Ta firma rozumie, że życie i sytuacje są różne i bywają trudne
klient z UK, listopad 2021 r.

Doradcy, którzy pracują w naszych call center, są wyszkoleni i niezwykle wykwalifikowani. Ich pełne zrozumienia i empatii podejście angażuje konsumenta i motywuje go do współpracy z nami. Jest to dobre dla naszych klientów, ich klientów i szerszej gospodarki.

Naszą misją jest dostrzeżenie obu punktów widzenia i pomoc w znalezieniu przystępnego i zrównoważonego rozwiązania dla wszystkich. Możemy to zrobić tylko traktując wszystkich z godnością, szacunkiem i empatią. Dla nas celem jest zdrowa gospodarka, w której nasi klienci otrzymują wynagrodzenie, a osoby, które mają dług, mogą go spłacić i ruszyć dalej w życiu. Jest to sytuacja korzystna dla obu stron.
Zara Berven, Head of Operations, Intrum Szwecja