Dlaczego warto wybrać Intrum jako partnera Twojej firmy w windykacji?

Szukasz zaufanego partnera w odzyskiwaniu należności? Oto kilka korzyści ze współpracy z Intrum.

Z biurami w 20 krajach w Europie, rozmiarem geograficznym i zakresem działań, a także wraz z naszymi wiodącymi na rynku etycznymi praktykami, Intrum jest idealnym partnerem.

  1. Compliance – jesteśmy zawsze na bieżąco z prawem i regulacjami, więc możesz być pewien, że wszystkie procesy windykacyjne są etyczne.

  2. Elastyczność – dostosowane do potrzeb procesy windykacyjne oznaczają, że otrzymujesz pieniądze szybciej, a Twój klient otrzymuje doskonałą obsługę. Możemy to zapewnić małym i dużym firmom, jak i konsumentom.

  3. Lojalność klientów – wiemy, jak rozmawiać z osobami zadłużonymi, odzyskując pieniądze i zapewniając utrzymanie relacji z klientem.

  4. Oszczędność czasu – śledzenie niezapłaconych rachunków jest czasochłonne. Pozostawiając to zadanie Intrum, masz więcej czasu na to, co robisz najlepiej.

  5. Dane, analityka i technologia – nasze specjalistyczne podejście oznacza, że inwestujemy w narzędzia, dane i technologię. Dzięki temu możemy dostosować proces windykacji do każdego przypadku, współpracując z klientami w celu znalezienia najlepszego rozwiązania.

  6. Działanie globalne – obsługujemy roszczenia międzynarodowe i posiadamy własny międzynarodowy dział windykacji.

Dowiedz się więcej o naszych usługach i jak możemy Ci pomóc.


Rozpocznij procedurę zostania naszym klientem