Jesteśmy, aby Cię wspierać

Skontaktuj się z nami i rozwiąż swój problem

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Kim jest Intrum?

Jesteśmy firmą zajmującą się zarządzaniem wierzytelnościami i zakupem długów. Kupujemy niespłacone pożyczki, zadłużenie na kartach kredytowych i inne długi od banków, firm pożyczkowych, sprzedawców detalicznych oraz dostawców usług komunalnych i telekomunikacyjnych. Zajmujemy się również windykacją długów w imieniu innych wierzycieli.

Kiedy kupujemy Twoje zadłużenie, pieniądze, które jesteś winien, stają się należne Intrum zamiast pierwotnemu wierzycielowi. Chcemy współpracować z Tobą, aby pomóc Ci spłacić zadłużenie. Zawsze bierzemy pod uwagę Twoją sytuację finansową i ustalamy przystępny plan spłaty, który pozwoli Ci spłacić długi i odzyskać kontrolę nad finansami. 

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać z jednym z naszych przedstawicieli obsługi klienta.

Jak mogę spłacić swój dług?

Zazwyczaj zawiadomienie o zapłacie wstępnie wystawionej faktury, jednak istnieje wiele opcji płatności. Więcej szczegółów znajduje się na odwrocie listu. 

Istnieje wiele sposobów płatności. Nasi doradcy klienta będą również w stanie udzielić porad, jeśli zdecydujesz się z nami skontaktować.

Co, jeśli nie mogę zapłacić?

Chcemy współpracować z Tobą, aby pomóc Ci spłacić zadłużenie. Weźmiemy pod uwagę Twoją sytuację finansową i ustalimy przystępny plan spłaty, który pozwoli Ci spłacić długi i wrócić do normalnego życia. Jeśli doświadczasz trudności finansowych, dostępne są bezpłatne opcje doradztwa w zakresie zadłużenia.

Jeśli dotyczy to Ciebie, prosimy tylko o skontaktowanie się z nami w celu poinformowania nas o Twojej sytuacji, abyśmy mogli zarządzać Twoją sprawą w najlepszy możliwy sposób.

Czy ten dług wpłynie na moją zdolność kredytową?

Tak, każdy niespłacone zadłużenie prawdopodobnie utrudni uzyskanie nowych pożyczek lub kredytów. Jest prawdopodobne, że pierwotny wierzyciel zgłosił zaległość w rejestrze dłużników. Po rozpoczęciu procesu dokonywania spłaty zadłużenia, aktualizujemy tę sytuację. Prosimy o kontakt w celu ustalenia planu spłaty i rozpoczęcia procesu poprawy historii kredytowej.

Zobacz wszystkie FAQ ›

Otrzymałeś od nas list windykacyjny? Wykonaj 6 poniższych kroków.

Zapoznaj się ze swoją sprawą

Czy potrzebujesz więcej informacji?

Możemy pomóc w znalezieniu rozwiązania

Sprawdź możliwości dotyczące planu spłaty

Uzyskaj pomoc w zakresie rutynowych działań finansowych

Zapoznaj się ze swoją sprawą

‹  Poprzedni Następny  ›

Skorzystaj z naszej pomocy

Skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci wsparcia