Międzynarodowe Centrum Windykacyjne

Międzynarodowe Centrum Windykacyjne (Multinational Collections Hub) Intrum pozwala na centralizację działań windykacyjnych w różnych krajach, dostosowując się do lokalnych wymogów regulacyjnych i zapewniając indywidualne podejście do klienta. Oferujemy jeden punkt dostępu dla Twoich potrzeb związanych z windykacją w całej Europie, co oznacza, że możesz zmniejszyć złożoność operacji zarządzania wierzytelnościami i poprawić przepływ gotówki oraz efektywność.

Korzystanie z Multinational Collections Hub zapewnia:

Scentralizowaną obsługę

Jednolite raportowanie i zarządzanie

Jeden punkt kontaktowy pod względem handlowym i operacyjnym

Jedną integrację

Najczęściej zadawane pytania

FAQ - Międzynarodowe Centrum Windykacyjne | Intrum

A co, jeśli będę rozwijać swoją firmę?

To nie jest problem. Kluczową zaletą usługi windykacyjnej Intrum Hub jest to, że może się ona rozwijać równolegle z potrzebami Twojej firmy i bez wysiłku obsługiwać kolejne rynki bez konieczności wprowadzania dużych zmian informatycznych i umownych.

Czy możemy otrzymać globalną umowę dla wszystkich naszych rynków?

Tak, Intrum oferuje również globalne kontrakty, z oddzielnym aneksem dla każdego rynku. Zaletą tego rozwiązania jest to, że w przypadku rozszerzenia działalności nie trzeba sporządzać nowej umowy, ponieważ można po prostu dodać aneks. Upraszcza to negocjacje i proces administracyjny.

Martwię się o reputację mojej marki

W Intrum wiemy, że marka jest ważna. Traktujemy wszystkich klientów etycznie i uczciwie, ustalając okoliczności finansowe oraz pracując z osobami i firmami, w celu ustalenia realistycznych i trwałych planów płatności.

Czy to rozwiązanie jest ograniczone do wybranych usług?

Rozwiązanie to nie ogranicza naszych usług i możliwe jest łączenie usług w różnych krajach. Przykładowo, możliwe jest posiadanie centralnie zarządzanego procesu monitowania. Intrum współpracuje z klientami, aby zaprojektować usługi, które odpowiadają ich potrzebom.

Ile będę za to płacić?

Korzystając z Intrum Hub, płacisz rynkową cenę za nasze usługi obowiązującą w danym kraju. Zapewnia to konkurencyjne ceny niezależnie od lokalizacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat wybranych rynków.

A co z cyfrową obsługą?

To centralne rozwiązanie stanowi również podstawę do centralnego monitorowania Twoich rachunków, poprzez centralny portal internetowy. Portal pozwala Ci śledzić swoje sprawy, niezależnie od tego, gdzie są przetwarzane i zarządzane.

Jak to działa?

Hub będzie pełnił rolę głównego biura odbiorczego i będzie odpowiedzialny za wszystkie aspekty operacyjne i wykonawcze umowy. Pozwala to Twojej organizacji na utrzymanie jednej relacji i procesu wymiany danych, zmniejszając złożoność wewnętrznego procesu zarządzania wierzytelnościami.

Poprzez podłączenie Twojej organizacji do Intrum Hub, zapewniamy synchronizację wszystkich naszych usług. Intrum zajmuje się całą koordynacją i gwarantuje, że Twoje sprawy są prawidłowo przetwarzane przez jedno z biur w danym kraju, zgodnie z lokalnym prawem i kulturą płatniczą. Intrum zarządza całym przepływem informacji. Informacje, które wracają, są scentralizowane przez Intrum Hub i zebrane w jednolite raporty. Daje to jasny przegląd Twoich spraw, w ramach jednego raportu, niezależnie od miejsca ich przetwarzania.

“Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz, kiedy nas potrzebujesz. Rozumiemy, jak zapewnić Ci zapłatę, chroniąc Twoją markę, reputację i biznes”

Michael Donahue, Head of Partner Network Relations & International Business Support Global Operations, International & Multinational Operations

Rozpocznij procedurę zostania naszym klientem

Wytyczamy drogę do dobrze prosperującego biznesu