Przypominanie o zapłacie faktury

Jakiej usługi potrzebujesz?

Reminder Services

Usługa dotycząca przypominania o płatnościach

W Intrum łączymy dogłębną wiedzę na temat procesów płatności z precyzyjnymi, ale pełnymi szacunku procedurami, aby pomóc Ci uzyskać zapłatę szybciej, jednocześnie zabezpieczając dobre relacje z klientem. Nasza znana i szanowana marka sygnalizuje Twoim klientom, że faktury muszą być płacone na czas, zgodnie z ustaleniami dokonanymi podczas procesu zakupu.

Czytaj więcej › Usługa dotycząca przypominania o płatnościach

Call Collect

Monitoring płatności

Czy Twój klient nadal nie płaci po wysłaniu przypomnień? A może potrzebujesz zwiększyć efektywność działania? Kiedy wdrażasz usługę windykacji telefonicznej Intrum, nasi eksperci kontaktują się z klientami telefonicznie w Twoim imieniu. Przestrzegają oni zasad etycznego postępowania i zawsze traktują Twoich klientów z szacunkiem.

Czytaj więcej › Monitoring płatności

Najczęściej zadawane pytania

FAQ - Usługi dotyczące przypominanie o zapłacie faktury | Intrum

Jakiego poziomu wsparcia potrzebuję?

Usługi Intrum w zakresie fakturowania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były elastyczne. Począwszy od dystrybucji faktur i zarządzania całym procesem płatności, aż po pomoc w przypomnieniach i windykacji, gdy klienci nie płacą – możesz wybrać z szerokiej gamy opcji, aby dopasować je do swoich potrzeb. Wybierz usługi, które chcesz lub porozmawiaj z jednym z naszych zespołów, aby uzyskać więcej informacji na temat dostosowania pakietu wsparcia.

Obawiam się o relacje z klientami podczas korzystania z usług monitoringu

W Intrum szczycimy się doskonałą obsługą konsumentów i empatycznym podejściem do osób i firm zadłużonych. Nasz odpowiednio wyszkolony zespół ustali, w jakiej sytuacji finansowej znajduje się Twój klient i pomoże mu znaleźć rozwiązanie. Jedną z naszych kluczowych wartości jest empatia i upewnimy się, że Twoja marka i reputacja są chronione.

 

Dlaczego warto skorzystać z usług Intrum w zakresie monitoringu?

Niezależnie od wielkości Twojej firmy, możesz skorzystać z wieloletniego dorobku Intrum i naszej bogatej wiedzy w zakresie zarządzania wierzytelnościami. Zainwestowaliśmy wiele w narzędzia, dane i szkolenia potrzebne do zapewniania terminowych płatności dla naszych klientów. Większość firm nie może poświęcić tyle czasu i zasobów na zarządzanie wierzytelnościami – dlatego jesteśmy, by Ci pomóc.

Dlaczego warto wybrać Intrum?

Dostawca kompleksowych usług


Dbamy o Twoich klientów


Zasięg międzynarodowy


Wiodąca w branży wiedza specjalistyczna


Rozpocznij proces, aby zostać naszym klientem

Wytyczamy drogę do dobrze prosperującego biznesu