Małe przedsiębiorstwa potrzebują dużego wsparcia

Jako mała firma, możesz czuć, że masz mało władzy i kontroli, jeśli chodzi o przepływ gotówki i płatności klientów. Możemy pomóc Ci w zarządzaniu wierzytelnościami, dzięki czemu będziesz mógł skoncentrować się na rozwoju Twojej firmy.

Jako mała firma, możesz czuć, że masz mało władzy i kontroli, jeśli chodzi o przepływ gotówki i płatności klientów. Możemy pomóc usunąć Ci ten ból głowy związany z zarządzaniem wierzytelnościami, pozwalając Twojej firmie skoncentrować się na rozwoju.

W Intrum rozumiemy, że zarządzanie wierzytelnościami to czasochłonny proces. Jeśli prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo, wolisz koncentrować się na wzroście i rozwoju firmy, niż zajmować się odzyskiwaniem należności i martwić się o przepływ gotówki. Rozumiemy również, że pieniądze są siłą napędową Twojego biznesu. Otrzymanie zapłaty lub jej brak może decydować o przetrwaniu na rynku lub o bankructwie.

Wiele firm z sektora MŚP zmaga się z opóźnieniami w płatnościach, czasami ze strony klientów, którzy płacą z opóźnieniem taktycznie, jak i tych, którzy zapominają uiścić rachunek lub nie są w stanie zapłacić. Nasz raport European Payment Report 2022 wykazał, że 62 proc. firm z sektora MŚP obecnie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, martwi się o zdolność swoich klientów do płacenia im na czas. Czasami można odnieść wrażenie, że małe firmy mają niewielką siłę przebicia, jeśli chodzi o większych klientów. Właśnie w tym przypadku partner z siłą i doświadczeniem w zabezpieczaniu płatności jest nieoceniony.

Relacje z klientami są kluczowe dla Twojej firmy, więc upewnienie się, że klienci są zadowoleni i dobrze traktowani jest niezbędne. Zwracanie się do mniejszych „darmowych" dostawców może być złudną oszczędnością, jeśli nie mają oni doświadczenia w obsłudze klienta.

Jako mała firma nadal jesteś dla nas ważnym klientem. Mając za sobą siłę i moc dużej organizacji, możesz upewnić się, że Twoi klienci będą płacić na czas i pozwolić nam przejąć ciężar zarządzania wierzytelnościami. W tym właśnie jesteśmy dobrzy. Wtedy będziesz mógł skupić się na swoich mocnych stronach.