Partner wierzycieli na rynku NPL

Nasz zespół posiada unikatowe know-how oraz bogate doświadczenie na rynku NPL. To najwyższy poziom wiedzy eksperckiej w obszarze obsługi prawnej i windykacyjnej wierzytelności zabezpieczonych hipotecznie. Jesteśmy pożądanym partnerem biznesowym przez banki. Wiemy, jak odpowiadać na ich potrzeby.

Do obsługi każdej wierzytelności podchodzimy indywidualnie, ponieważ jesteśmy świadomi historii i wartości nieruchomości, którymi się zajmujemy. Co więcej, potrafimy odnaleźć tę wartość tam, gdzie nie dostrzegają jej konkurencyjne podmioty z naszej branży. W naszej pracy wykorzystujemy:

  1. Narzędzia z obszaru polubownego odzyskiwania należności, zarówno, sprzedając nieruchomości z wolnej ręki, jak i znajdując inwestorów na wierzytelności.
  2. Swobodnie korzystamy z procedury upadłościowej.
  3. W razie braku możliwości skorzystania z polubownej ścieżki rozstrzygania spraw, przeprowadzamy standardowe postępowania egzekucyjne.

Jesteśmy świadomi faktu, że odzyskanie należności, dochodzenie swoich praw może być długoletnim procesem, ale nasze kompetencje pozwalają nam działać efektywnie i szybciej niż konkurencja. Co jest również ważne, działamy w oparciu o nasze wartości: Empathy i Ethics, co oznacza, że do kontaktów z zadłużonymi podmiotami podchodzimy z empatią i wyrozumiałością.

Wierzymy w etyczną windykację. Dwie kolejne wartości Intrum – Dedication i Solutions oznaczają, że dla naszych Klientów poszukujemy zawsze najlepszych opcji i skupiamy się nie na problemach, a na wynajdywaniu rozwiązań, które zadowolą wszystkie strony.

Jeżeli szukasz dobrej okazji do inwestycji, Intrum to najlepszy adres. Pomagamy w wykupie od banków nieruchomości będących zabezpieczeniem niespłaconego kredytu. Bierzemy na siebie kontakt z zadłużonymi podmiotami. Wspieramy naszych Klientów przez cały proces nabywania interesujących ich nieruchomości na atrakcyjnych warunkach finansowych.

Umożliwiamy atrakcyjne inwestycje, ponieważ:

  1. Posiadamy doświadczenie pracy w środowisku bankowym.
  2. Doskonale znamy procesy decyzyjne banków działających na rynku polskim.
  3. Potrafimy dla naszych Klientów wynegocjować jak najlepsze warunki.

Szukasz nieruchomości?


Poproś o kontakt


Administratorem Twoich danych osobowych jest Intrum Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 48, 02-672 Warszawa. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na uzupełniony formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami jego strony internetowej, którzy skorzystali z formularza kontaktowego (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Twoje dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do skontaktowania się z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do skontaktowania się z Tobą przez Intrum. Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.