Dbanie o konsumenta w całym cyklu życia należności

Zorientowanie na potrzeby konsumenta, spójne procesy i narzędzia cyfrowe to składniki, które zapewniają optymalne doświadczenie dla klientów końcowych w ramach strategii etycznej windykacji Intrum.

Obsługa klientów końcowych (konsumentów), którą realizujemy dla naszych klientów, jest starannie zaplanowana w taki sposób, aby zapewnić skuteczność i najlepszą na rynku obsługę klienta. Oto kroki, które podejmujemy, aby to osiągnąć:

  1. Świadomość – nasza marka i reputacja są dla nas ważne i dbamy o to, abyśmy my i nasi klienci działali w sposób etyczny.
  2. Informowanie –możemy zautomatyzować powiadomienia i instrukcje dotyczące windykacji, dostarczając klientom końcowym linki do różnych opcji płatności, usuwając trudności związane z płaceniem.

  3. Komunikacja –dbamy o to, aby dostęp do informacji był spójny i prosty, wykorzystując technologię i wykwalifikowanych przedstawicieli obsługi klienta, aby zaoferować naszym klientom końcowym wiele opcji kontaktu.

  4. Rozwiązania – traktujemy wszystkich klientów końcowych uczciwie i z szacunkiem, zapewniając przejrzystość w zakresie planów płatności, pełny wgląd w zadłużenie danej osoby oraz uczciwe procesy na wszystkich etapach cyklu życia należności.

  5. Płatności – oferujemy wiele opcji płatności, aby usunąć bariery dla rozwiązania problemu.

  6. Informacje zwrotne – staramy się uzyskać informacje zwrotne od klientów końcowych, działając na podstawie ich odpowiedzi, aby rozwiązać indywidualne sytuacje i poprawić doświadczenie dla wszystkich klientów.