Międzynarodowe odzyskiwanie należności

Będziemy monitorować płatności, przypominać Twoim klientom o terminie zapłaty i odzyskiwać należności, jeśli nie zapłacą w terminie. Nasza doskonała obsługa klienta oznacza, że Twoi klienci są w bezpiecznych rękach, niezależnie od języka czy strefy czasowej. Oszczędzaj czas i pieniądze, a także zmniejszaj ryzyko biznesowe na nowych rynkach.

180 rynków

Aktualna znajomość lokalnych praktyk

Lokalna wiedza

Sprawdzona i szanowana marka

Najczęściej zadawane pytania

FAQ - Międzynarodowe odzyskiwanie należności | Intrum

W jaki sposób otrzymam swoje pieniądze?

Po zabezpieczeniu płatności, przelejemy wszystkie wpłacone nam środki na Twoje konto.

Jak mogę śledzić postępy?

Śledzenie postępu rozliczeń, które przekazujesz nam do windykacji, jest proste. Będziesz mieć dostęp do naszego portalu dla klientów 24/7. Tam możesz zobaczyć, co zostało odzyskane, jak również liczby dotyczące otwartych i zamkniętych spraw. Będziesz mógł sprawdzić postępy na poszczególnych kontach i zobaczyć ogólny obraz sytuacji.

Gdzie można prowadzić działania windykacyjne?

Możemy świadczyć usługi windykacyjne wszędzie tam, gdzie prowadzisz działalność. Sieć Intrum ma globalny zasięg – daje dostęp do wiedzy i doświadczenia w zakresie windykacji na całym świecie. Wszystkie nasze jednostki przestrzegaj ścisłych warunków umowy i lokalnych przepisów, co oznacza, że możesz być pewien, że Twoje rozliczenia są obsługiwane w sposób etyczny i zgodny z przepisami.

Jak mogę przenieść moje rachunki do Intrum?

Oferujemy prosty i bezpieczny sposób, aby to zrobić. Korzystając ze strony www Intrum, naszego portalu dla klientów, możesz łatwo przekazać rachunki, które nie przynoszą rezultatów, do windykacji.

Z kim będę rozmawiać?

Będziesz mieć dedykowanego opiekuna na swoim rynku, mówiącego w Twoim języku. Zapewni on Tobie i Twoim klientom bezproblemowe doświadczenie, działając jako pojedynczy punkt kontaktowy w całej sieci Intrum.

Ile muszę za to zapłacić?

Pobieramy naszą opłatę tylko wtedy, gdy windykacja zakończy się sukcesem. Kiedy już skontaktujemy się z klientem i zapewnimy mu płatność, otrzymamy procent od zebranych środków. Nasze opłaty zależą od wieku, wartości, lokalizacji i profilu długu (B2C lub B2B).

Zarządzanie sprawami wielu klientów w wielu krajach?

Teraz duże firmy mogą mieć jednego partnera w zakresie międzynarodowej windykacji. Nasze Multinational Collections Hub oferuje dużym firmom jeden punkt kontaktowy dla wszystkich potrzeb w zakresie windykacji – umożliwiając poprawę przepływu gotówki, zwiększenie efektywności i zmniejszenie złożoności operacji zarządzania wierzytelnościami. Scentralizowana usługa z lokalnym doświadczeniem. 

 

Przeczytaj więcej o usłudze [link]

“Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz, kiedy nas potrzebujesz. Dzięki naszym specjalistom od zarządzania wierzytelnościami, usługom i rozwiązaniom obejmującym każdy kraj na świecie, wiemy, jak zagwarantować to, że otrzymasz zapłatę, chroniąc swoją markę, reputację i biznes”

Michael Donahue, Head of Partner Network Relations & International Business Support Global Operations, International & Multinational Operations

Rozpocznij procedurę zostania naszym klientem

Wytyczamy drogę do dobrze prosperującego biznesu