Telekomy: indywidualna opieka w branży wysokich wolumenów

Sektor telekomunikacyjny stoi przed wyjątkowymi wyzwaniami związanymi z koniecznością ograniczenia odpływu klientów i zapewnienia im doskonałych doświadczeń.

Jako dojrzała branża, sektor telekomunikacyjny doświadczył znacznego stopnia konsolidacji. Jednak stojące przed nim wyzwania są bardzo duże. W dzisiejszych czasach klienci mogą łatwo zmienić dostawcę, a ponadto istnieje ciągła presja związana z obniżeniem cen i marż. Dlatego najwyższym priorytetem jest zapobieganie odpływowi klientów poprzez zapewnienie im dobrego traktowania i odpowiedniej jakości obsługi.

W Intrum potrafimy zadbać o to, aby każdy konsument był traktowany z należytą uwagą, niezależnie od sposobu kontaktu czy etapu procesu odzyskiwania należności. Komunikaty, kanały i działania, które stosujemy, są dostosowane do każdej osoby, poprawiając zarówno doświadczenie konsumenta, jak i efektywność windykacji. Przy wielkości i skali branży telekomunikacyjnej, może to mieć naprawdę duże znaczenie.

Im wcześniej zaangażowany jest partner zarządzający należnościami, tym większa jest szansa na poprawę doświadczenia konsumentów i zapobieganie ich rezygnacji z usług. Dlatego właśnie zajmujemy się fakturowaniem i usługami przypominania dla wielu naszych klientów z branży telekomunikacyjnej.

Telekomunikacja jest również wysoce międzynarodowym biznesem z dużą liczbą rachunków w różnych walutach występujących na rynkach o różnej dojrzałości. Jako wiodący gracz na rynku, Intrum ma idealną pozycję do wspierania tej branży.