Industry White Papers 2023

Seria materiałów specjalnych – White Papers – dedykowanych poszczególnym sektorom, zawierających dogłębne analizy oraz komentarz Intrum na temat wyzwań stojących przed współczesnymi przedsiębiorstwami i ich klientami w dzisiejszym środowisku gospodarczym.

Raporty White Papers

Poznaj najnowsze spostrzeżenia dotyczące branży oraz wyzwania stojące przed firmami i klientami w sektorze finansów i bankowości - pobierz raporty Intrum.

Nowa seria materiałów od Intrum

Zawiera dogłębne analizy oraz komentarz Intrum na temat wyzwań stojących przed współczesnymi firmami i ich klientami w dzisiejszym środowisku gospodarczym.

3 kluczowe branże

Uzyskaj wgląd w 3 kluczowe branże, które przeanalizowaliśmy, dzięki autorskim badaniom wspartych rozważaniami dokonanymi przez naszych ekspertów.


Banki mogą pomóc zaniepokojonym klientom poradzić sobie z obawami dotyczącymi finansów.

W 2023 roku banki i firmy z sektora finansowego nie są w łatwej sytuacji: muszą wspierać swoich klientów w trudnych czasach i jednocześnie zarządzać własną ekspozycją na ryzyko finansowe oraz poszukiwać nowych możliwości rozwoju.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pobierz nasz raport:

Rynek Retail i BNPL

Wysoki poziom inflacji nie tylko wpływa negatywnie na nastroje konsumentów i stan ich finansów, ale wymusza również zmianę, jeżeli chodzi o zwyczaje zakupowe i konsumowanie dóbr.

Nasze bliskie relacje z branżą detaliczną, e-commerce i firmami oferującymi rozwiązanie Buy Now Pay Later umożliwiły nam obserwację coraz większych problemów finansowych, z jakimi borykają się teraz konsumenci w dobie rosnących kosztów życia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pobierz nasz raport:

Energetyka i Usługi komunalne

Zapraszamy do zapoznania się z trzecim materiałem specjalnym z serii Intrum White Papers – opracowań dedykowanych różnym branżom, które zawierają dogłębne analizy oraz komentarz Intrum na temat wyzwań stojących przed współczesnymi firmami i ich klientami w dzisiejszym środowisku gospodarczym.

Będąc w stałym kontakcie z firmami z branży energetycznej i działającymi w obszarze usług komunalnych, nie możemy nie zauważać wyzwań, jakie stoją przed tymi podmiotami, zwłaszcza gdy ich klienci borykają się z rosnącymi kosztami życia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pobierz nasz raport: