Windykacja "White Label": Twój brand, nasze doświadczenie

Co kryje się w nazwie? Czasami wszystko. Na szczęście możesz uzyskać dostęp do wiedzy Intrum w zakresie zarządzania wierzytelnościami pod własną marką, korzystając z naszych usług windykacyjnych "White Label".

W Intrum rozumiemy, jak ważna dla firm jest marka. Dlatego stworzyliśmy rozwiązanie typu "White Label", aby nasi klienci mieli dostęp do wiodących na rynku usług zarządzania wierzytelnościami w inny sposób.

Skonfigurowaliśmy nasze systemy i technologię do świadczenia tych usług, dzięki czemu otrzymujesz pełną korzyść z naszego doświadczenia i inwestycji w dane oraz narzędzia potrzebne do etycznej i skutecznej windykacji pod Twoją marką.

Wiemy, że wiele firm boryka się z ograniczeniami efektywności, a rozłożenie w czasie działań może pogłębić ten problem, doprowadzić do złych doświadczeń klientów lub zwiększonych kosztów stałych. Nasi klienci potrzebują elastyczności, aby proaktywnie i szybko dostosowywać strategie w celu optymalizacji efektywności i ochrony zarówno klienta, jak i marki.

Jednakże, operacje wewnętrzne mogą cierpieć z powodu wysokich kosztów operacyjnych wynikających ze starszych systemów, procesów i lokalizacji. Bez istotnych zmian, możliwe są jedynie stopniowe ulepszenia.

Zdolność Intrum do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta oraz do efektywnego zbierania informacji zwrotnych i działania na ich podstawie skutkuje kulturą ciągłego doskonalenia.

Nasze rozwiązania "White Label" odpowiadają na wyzwania operacyjne, z którymi borykają się nasi klienci, pozwalając im skupić się na swojej podstawowej działalności, wiedząc, że ich klienci i marka są w bezpiecznych rękach.