Nasze Wartości

W Intrum, robimy co w naszej mocy, aby zapewnić wartość konsumentom, firmom, akcjonariuszom i całemu społeczeństwu

Empathy

Nasza działalność skupia się na ludziach oraz pomaganiu konsumentom, jak i przedsiębiorstwom poprawić ich sytuację finansową. Staramy się zawsze traktować wszystkich z godnością i szacunkiem – zarówno naszych klientów, ich klientów, naszych podwykonawców, jak i naszych współpracowników. Umożliwia nam to zapewnienie więcej wartości, znalezienie głębszego sensu w naszej pracy i ostatecznie pomaga nam realizować naszą misję: dbanie o to, by firmy mogły lepiej prosperować, poprzez dbanie o ich klientów.

Ethics

Etyka jest w centrum wszystkiego co robimy, dlatego decydujemy się łamać schematy. Jesteśmy wzorem w naszej branży i staramy się ustanawiać nowe standardy i zmieniać ludzkie postrzeganie zarządzania wierzytelnościami. Oznacza to bycie liderem sprawiedliwego traktowania wszystkich konsumentów oraz współpracę z klientami i partnerami, którzy podzielają nasze wartości. Aby to osiągnąć, we wszystkim, co robimy, przestrzegamy najwyższych standardów prawa i uczciwości.

Dedication

Będąc firmą skupiającą się na ludziach, jedną z naszych najmocniejszych stron jest entuzjazm i zaangażowanie wszystkich naszych pracowników. Poprzez codzienne zaangażowanie w bycie trochę lepszymi niż byliśmy wczoraj, wydobywamy z siebie nawzajem to, co najlepsze. Rozwijamy się jako jednostki i zespoły, aby kształtować przyszłość naszej firmy, przynosząc większą wartość Tobie jako konsumentowi, a także naszym klientom i całemu społeczeństwu.

Solutions

Nasi oddani pracownicy każdego dnia idą do pracy z jednym celem – rozwiązywać problemy naszych klientów i ich klientów – zadłużonych konsumentów. W ostatecznym rozrachunku to właśnie jest najważniejsze. Poprzez innowacyjne myślenie i działanie przekraczamy oczekiwania i przejmujemy rolę lidera w naszej branży.