Prawa osób, których dane dotyczą

Jeśli chcesz przesłać wniosek dotyczący któregokolwiek z Twoich praw do prywatności, możesz tego dokonać drogą elektroniczną tutaj.

Ważne jest, abyśmy sprawdzili, czy jesteś właściwą osobą, aby móc w ten sposób zapewnić poufność i ochronę Twoich danych. Przejdź do kolejnej strony, używając bezpiecznego loginu, aby złożyć wniosek.

Jeśli nie posiadasz odpowiednich praw dostępu do powyższego linku, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Tobą w celu zweryfikowania tożsamości, aby uniknąć przesłania - przypadkowo lub w wyniku oszustwa - Twoich danych osobowych do innej osoby oraz w celu ustalenia i zlokalizowania informacji, które chcesz od nas uzyskać, choć nie jest to obowiązkowe. W przypadku, gdy działasz w imieniu innej osoby fizycznej, przed udostępnieniem jakichkolwiek danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, musimy również zweryfikować Twoją tożsamość. Należy pamiętać, że w przypadku, gdy nie będziemy w stanie ustalić Twojej tożsamości, i tym samym skutecznie chronić praw i wolności osoby, której dane dotyczą, Intrum nie będzie w stanie spełnić Twojego żądania.

Twój wniosek zostanie rozpatrzony w ciągu 30 dni. Zdarza się, że otrzymujemy dużą liczbę wniosków lub są one szczególnie skomplikowane i wówczas termin ich realizacji może zostać przedłużony maksymalnie o kolejne dwa miesiące. W takim przypadku poinformujemy Cię o nowym terminie rozpatrzenia Twojego wniosku. W zależności od treści udzielonej odpowiedzi, możesz otrzymać od nas e-mail z linkiem do bezpiecznej strony, za pomocą którego uzyskasz dostęp do jej treści lub korespondencję listową. Ponadto, odpowiedź na wniosek może zostać Ci przekazana - po zweryfikowaniu Twojej tożsamości - w siedzibie spółki.

Jeżeli treść odpowiedzi nie zawiera szczególnych kategorii danych osobowych (tzw. danych wrażliwych) lub dużej ilości danych, skontaktujemy się z Tobą wykorzystując tradycyjne kanały komunikacji.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Pełny adresProsimy o podanie jak największej ilości informacji o prawach, o realizację których wnioskujesz, umożliwiając nam jak najlepsze rozpatrzenie wniosku