Jesteśmy po to, by Ci pomóc
Otrzymałeś wezwanie do zapłaty?

Jesteśmy po to, by Ci pomóc

Wskazówki i rady

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę spłacić swoje zobowiązanie?

Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi na wezwaniu do zapłaty. Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie - skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy i wyjaśnimy, jakie masz możliwości, by uregulować zobowiązanie. 

Właśnie dokonałem spłaty zobowiązania, co jeszcze powinienem zrobić?

Jeśli dokonałeś spłaty swojego zobowiązania - skontaktuj się z nami pod numerem telefonu, który widnieje na wezwaniu. Przekażemy tę informację do wierzyciela i zadbamy o zamknięcie Twojej sprawy.

Jak mogę zmienić datę terminu płatności?

Jeżeli chcesz zmienić datę terminu płatności - skontaktuj się z nami.

Dlaczego otrzymałem wezwanie do zapłaty z Intrum?

Otrzymałeś od nas wezwanie do zapłaty, ponieważ prawdopodobnie masz niezapłacony rachunek, a firma, w której masz nieuregulowane zobowiązania, poprosiła Intrum o odzyskanie zaległych należności.

Kim jest Intrum?

Intrum powstało w wyniku połączenia szwedzkiej grupy Intrum Justitia oraz norweskiej grupy Lindorff, stając się europejskim liderem w dziedzinie zarządzania wierzytelnościami. Obecnie prowadzimy działalność w 24 krajach Europy i zatrudniamy ponad 10000 pracowników. W Polsce grupa Intrum obejmuje trzy spółki: Intrum Sp. z o.o., Intrum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. oraz Intrum Król & Wspólnicy Kancelaria Prawna Sp. k. Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali płatności na czas. Pomagamy również osobom zadłużonym odzyskać kontrolę nad swoimi finansami.

Chesz się z nami skontaktować?

Pozwól nam sobie pomóc