Next Generation Program

Jesteś ambitny/-a, otwarty/-a na zmiany, dociekliwy/-a i chętny/-a do nauki? Chcesz się rozwijać w szybkim tempie? Rozpocznij swoją karierę w Intrum.

Intrum jest niekwestionowanym liderem branży zarządzania wierzytelnościami i z tym wiąże się odpowiedzialność za napędzanie naszego sektora do przodu. Aby móc to robić, musimy mieć największe talenty. Od 2017 roku Intrum poszukuje przyszłych liderów i analityków, aby kontynuować rozwój naszej branży i naszego biznesu poprzez Next Generation Program.

Maria Klockar Johansson pracuje jako Organization and People Development Director w Intrum i odpowiada za program wraz z Kim Rosseel. Posłuchaj refleksji Marii na temat programu i dlaczego jest on ważny dla Intrum:

Next Generation Program: szczegóły

Program dla absolwentów Intrum zapewnia satysfakcjonujące doświadczenie, w którym masz okazję spędzić 12 miesięcy w rozwijającym się międzynarodowym biznesie. Doświadczenie pracy, w którym Twoje wysiłki naprawdę mają znaczenie dla naszych klientów, klientów końcowych, dla Intrum, dla społeczeństwa i co najważniejsze – dla Ciebie.

Program rozpoczął się 1 września 2022 roku i będzie trwał przez pełny rok. Uczestnicy będą w ciągu tego roku pracować na pełnych etatach. W 2022 roku zapraszamy zewnętrznych kandydatów ze Szwecji, Norwegii, Francji, Niemiec, Finlandii, Węgier, Grecji (Hellas) i Hiszpanii do ubiegania się o udział w Next Generation Program.

“Nie wyobrażam sobie lepszego sposobu na rozpoczęcie kariery. Będziesz się rozwijać na poziomie osobistym i zawodowym. Dodatkowo nauczysz się rozumieć międzynarodową perspektywę Intrum, co pomoże Ci również w pracy na szczeblu lokalnym.”

Iiro Alikärri, Next Generation Graduate w Finlandii 2019/2020

Moduły

Program jest zaprojektowany w trzech modułach, w których będziesz pracować w różnych działach z różnorodnymi zespołami, budować swoją sieć kontaktów i rozwijać swoje umiejętności oraz wiedzę. Odkrywanie i wkład są kluczowe. Będziesz mieć okazję zdobyć doświadczenia i wiedzę dotyczącą zarówno naszego codziennego biznesu, jak i z konkretnych projektów.

Podczas drugiego modułu spędzisz dwa miesiące za granicą w jednej z naszych lokalnych organizacji, aby zdobyć nowe perspektywy i poznać nowych ludzi.

Znaczący rozwój

Aby wywierać wpływ, Twoja edukacja jest niezbędna. Dlatego będziesz wspierany/-a zarówno przez dedykowanego osobistego mentora, jak i przez swojego przełożonego. Twój plan nauki zostanie opracowany w taki sposób, aby spełnić Twoje konkretne ambicje i potrzeby.

Pomiędzy modułami Ty i Twoi koledzy z Next Generation będziecie spotykać się na szkoleniach, podczas których dowiesz się więcej o osobistym przywództwie i rozwiniesz swoje umiejętności przywódcze oraz te bardziej specjalistyczne. Oprócz zadań indywidualnych, Ty i inni absolwenci będziecie mieli również wspólne zadania, aby ćwiczyć umiejętności zespołowe i te dotyczące rozwiązywania problemów.

“Jedną z najlepszych rzeczy w Next Generation Program jest to, że poznałem ludzi z różnych krajów i kultur o zróżnicowanym doświadczeniu zawodowym.”

Albin Andersson, Next Generation Graduate w Szwecji 2019/2020

Jak aplikować?

Nasz proces rekrutacji obejmuje różne etapy. Inwestujemy dużo czasu w to, by poznać Twój potencjał, ale także dać Ci szansę na poznanie nas.

W tym roku, zaprosiliśmy zewnętrznych kandydatów ze Szwecji, Norwegii, Francji, Niemiec, Finlandii, Węgier, Grecji i Hiszpanii do ubiegania się o udział w Next Generation Program 2022/2023.

Kogo szukamy?

Szukamy pasjonatów, absolwentów z maksymalnie rocznym doświadczeniem, którzy pomogą Intrum wyznaczać drogę ku zdrowej gospodarce.

Powinieneś/powinnaś posiadać zdolności przywódcze i być w stanie przyjmować wytyczne. Od samego początku zaoferujemy Ci duży poziom odpowiedzialności. Będą wyzwania i możliwości, w tym indywidualny plan kariery.


Poznaj naszych Absolwentów

Poznaj Marię Wathne, Absolwentka 2018/2019

„Najbardziej satysfakcjonującą częścią dla mnie w ciągu całego roku było poznanie wszystkich moich kolegów i rozwijanie się jako grupa, a także uzyskanie bardzo szerokiej perspektywy działania Intrum” – mówi Maria Wathne, absolwentka zarządzania w Next Generation Program w Norwegii.

Poznaj Márka Nyerges, Absolwent 2018/2019

„Pracuję z bardzo utalentowanymi i otwartymi ludźmi. Intrum to szybko rozwijająca się firma, w której mogę stawiać sobie wyzwania” – mówi Márk Nyerges, absolwent zarządzania w Next Generation Program na Węgrzech.