European Consumer Payment Report 2021

Bądź na bieżąco z sytuacją finansową konsumentów w Polsce i 24 krajach w całej Europie. Zamów raport European Consumer Payment Report 2021 już dziś!

Raport Intrum European Consumer Payment Report 2021 daje wgląd to, w jaki sposób gospodarstwa domowe w Europie radzą sobie ze skutkami korona-kryzysu. Mimo pogorszenia się dobrobytu finansowego wielu konsumentów, Europejczycy z optymizmem patrzą w przyszłość.

Premiera opracowania Intrum już 30 listopada. 

Zamów raport już dziś!


Wskazujemy, iż Administratorem Pan/Pani danych osobowych będzie Intrum Sp. z o.o. w zakresie podanym w formularzu kontaktowym i w celu udzielenia odpowiedzi na przedmiotowe zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda mająca uzasadnienie w art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), a ich podanie jest dobrowolne. Osobie fizycznej przysługują uprawnienia wynikające z art. 12-22 RODO, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego zgodnie z postanowieniami art. 55 RODO