Niekwestionowany lider rynku

Intrum powstało w 2017 roku w wyniku połączenia Intrum Justitia i firmy Lindorff. Jako lider w branży zarządzaniem wierzytelnościami, posiadamy rozległą wiedzę w zakresie usług windykacyjnych. Prowadzimy działalność w 24 europejskich krajach plus Ameryka Łacińska (Brazylia) i zatrudniamy ponad 10000 doświadczonych pracowników.

Dominująca pozycja na rynku wiąże się jednak z ogromną odpowiedzialnością. Robimy wszystko, by stanowić wzorzec do naśladowania w naszej branży, a także wyznaczać nowe standardy i kształtować wizerunek firm zarządzających wierzytelnościami. Poprzez etyczne i zrównoważone praktyki biznesowe dążymy do tego, aby Intrum było prawdziwym punktem odniesienia w branży.

 

Pomagamy firmom w rozwoju, dbając o klientów

W Intrum tworzymy wartość dla naszych klientów, partnerów biznesowych, społeczeństwa. W naszej codziennej pracy kierujemy się naszymi czterema wartościami: Empathy, Ethics , Dedication, Solutions, które określają to, kim jesteśmy i to, w jaki sposób działamy. Dbamy o to, aby firmy otrzymywały należną zapłatę, pomagamy osobom zadłużonym rozwiązać ich problemy finansowe oraz umożliwiamy rozwój społeczeństwa.

 

Przecieranie szlaków do zdrowej gospodarki

Dzięki szerokiej gamie usług zarządzania wierzytelnościami, w tym usług finansowych i windykacyjnych, pomagamy firmom – niezależnie od ich wielkości – rozwijać się poprzez poprawę przepływów finansowych, zwiększanie płynności i ograniczanie do minimum ryzyka. Sprawiamy, że biznes jest prosty, bezpieczny i sprawiedliwy, ponieważ dbamy o to, aby firmy otrzymywały należną zapłatę, a zarazem pomagamy osobom zadłużonym w rozwiązaniu ich problemów finansowych. W ten sposób przyczyniamy się do tworzenia zdrowej gospodarki dla osób prywatnych, przedsiębiorstw i całego społeczeństwa.

 

Przyszłość windykacji

Firma Intrum jest spółką z bogatym doświadczeniem, przed którą otwiera się nowy etap w jej rozwoju  W oparciu o cyfrowe inicjatywy i skupienie się na potrzebach klientów, będziemy dążyć do pozycji pioniera rozwoju naszej branży.