Przyszłość windykacji

Firma Intrum jest spółką z bogatym doświadczeniem, przed którą otwiera się nowy etap w jej rozwoju. Postęp technologiczny, nowe zachowania konsumenckie i zakupowe oraz przełomowe modele biznesowe wpływają nie tylko na naszych klientów, ale także i na nas.

Nieustannie staramy się ulepszać naszą ofertę i opracowywać nowe sposoby na udoskonalenie naszej pracy. Łączymy analitykę z cyfrowymi innowacjami tworząc nowe, niestandardowe usługi, a cyfrowe rozwiązania danych pozwalają nam tworzyć jeszcze lepsze relacje z klientami. Umacniając naszą pozycję niekwestionowanego lidera na rynku zarządzania wierzytelnościami będziemy rozwijać firmę zarówno na  dotychczasowych, jak i nowych rynkach.

Mamy świadomość, że pozycja lidera wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Właśnie dlatego nieustannie wyznaczamy nowe wzorce dla innych przedsiębiorstw działających w naszej branży. Zdajemy sobie sprawę, że nasza działalność wymaga utrzymania zaufania naszych partnerów biznesowych i klientów. W Intrum wykraczamy poza podstawowe wymogi, a nasza tradycja etycznego postępowania leży u podstaw tego, kim jesteśmy i co robimy. Staramy się spełniać najwyższe standardy we wszystkim i łączymy to  z solidnym profesjonalizmem i odpowiedzialnością za nasze działania.

Chcemy, aby naszą firmę darzył zaufaniem i szacunkiem każdy, kto daje i otrzymuje kredyt. Właśnie dlatego tworzymy wspólne wartości dla jednostek, firm i społeczeństwa poprzez dostarczanie rozwiązań, które pozwalają firmom się rozwijać, a  klientom wyjść z zadłużenia. Zmiany to nieodłączna część naszego świata. W Intrum dokładamy wszelkich starań, aby codziennie być odrobinę lepszym niż wczoraj. Rozwijamy się jako jednostki i zespoły, w ten sposób kształtując przyszłość naszej firmy.